Verjaardagen

Verjaardagen

Datum Clublid Functie
1 december Robine van Asseldonk Schijndel/DE WIT MO11-2 (Teamspeler)
1 december Lef van den Brandt Schijndel/DE WIT JO13-3 (Teamspeler)
1 december Elvedin Camdzic
1 december Peter Leemans Schijndel/DE WIT 11 (zon) (Teamspeler)
Schijndel/DE WIT 11 (zon) (Overige staf)
2 december Lenn van Maanen Schijndel/DE WIT JO15-2JM (Teamspeler)
3 december Erik van der Eerden Schijndel/DE WIT JO19-4 (Technische staf)
4 december Lucas Hovelmann Schijndel/DE WIT 9 (zon) (Teamspeler)
4 december Sander van Liempd
4 december Rick Loeffen Schijndel/DE WIT JO15-1 (Teamspeler)
4 december Bas Loeffen Schijndel/DE WIT JO15-2JM (Teamspeler)
4 december Brian van Schaijk Schijndel/DE WIT G2JM (Teamspeler)
5 december Rick Kerkhoff Schijndel/DE WIT 9 (zon) (Teamspeler)
6 december Rob Kremers
6 december Jo Lucius
7 december Senn van Alebeek Schijndel/DE WIT JO13-1 (Teamspeler)
7 december Sem Verwegen Schijndel/DE WIT JO13-4 (Teamspeler)
8 december Levy van Keulen Schijndel/DE WIT JO13-2JM (Teamspeler)
8 december Sjoerd Pijnenburg Schijndel/DE WIT 6 (zon) (Teamspeler)
8 december Roos van de Rijt Schijndel/DE WIT MO20-1 (Teamspeler)
8 december Mees Tibosch Schijndel/DE WIT JO13-3 (Teamspeler)
8 december Bart Tibosch Schijndel/DE WIT JO13-3 (Technische staf)
Schijndel/DE WIT JO13-3 (Overige staf)
9 december Stijn van Liempd Schijndel/DE WIT 1 (zon) (Teamspeler)
9 december Brent Timmermans Schijndel/DE WIT JO19-1 (Teamspeler)
9 december Thijs van Zutven Schijndel/DE WIT JO15-3JM (Teamspeler)
10 december Britt Beekmans Schijndel/DE WIT MO11-1 (Teamspeler)
10 december Thomas van Els Schijndel/DE WIT 8 (zon) (Teamspeler)
10 december Luka Kivits Schijndel/DE WIT JO11-5 (Teamspeler)
10 december Bjarn Timmermans
11 december Frans de Backer
11 december Rick Spooren Schijndel/DE WIT 7 (zon) (Teamspeler)
11 december Janus van de Westelaken Schijndel/DE WIT JO15-2JM (Teamspeler)
12 december Sijmen Pijnenburg Schijndel/DE WIT JO17-1 (Trainer)
13 december Sabien Coenraad Schijndel/DE WIT VR30+1 (zon) (Teamspeler)
13 december Harrie Cromsigt
13 december Marco Hoogerbrug Schijndel/DE WIT 35+1 (zon) (Teamspeler)
13 december Toby van der Spank Schijndel/DE WIT 10 (zon) (Teamspeler)
13 december Oisin White Schijndel/DE WIT JO11-4JM (Teamspeler)
14 december Fleur van Dinther
14 december Lars Maassen Schijndel/DE WIT JO13-1 (Teamspeler)
14 december Frank Schevers Schijndel/DE WIT 3 (zon) (Teamspeler)
15 december Henny van Eerd
15 december Rob Fransen Schijndel/DE WIT 8 (zon) (Teamspeler)
16 december Roan Beekwilder Schijndel/DE WIT JO15-3JM (Teamspeler)
16 december Willy Koolen
16 december Wendy Raaphorst
16 december Hans van de Steen
17 december Tim van Oorschot Schijndel/DE WIT JO11-3JM (Teamspeler)
18 december Max van Eijndhoven Schijndel/DE WIT 2 (zon) (Teamspeler)
18 december Max van Waes Schijndel/DE WIT JO13-4 (Teamspeler)
19 december Bart Blummel Schijndel/DE WIT JO15-1 (Teamspeler)
19 december Tom den Engelsman Schijndel/DE WIT G1JM (Teamspeler)
19 december Bas Hoogzaad Schijndel/DE WIT 3 (zon) (Teamspeler)
19 december Rick Ijntema
19 december Lieke Santegoeds Schijndel/DE WIT VR1 (zon) (Teamspeler)
20 december Britt van Alebeek Schijndel/DE WIT JO9-4 (Trainer)
20 december Jordy van Kasteren Schijndel/DE WIT JO13-1 (Trainer)
Schijndel/DE WIT VR1 (zon) (Overige staf)
Schijndel/DE WIT VR30+1 (zon) (Trainer)
Schijndel/DE WIT VR1 (zon) (Technische staf)
20 december Sengij Nechet Schijndel/DE WIT JO13-5 (Teamspeler)
20 december Wilhelmien den Ouden
20 december Roy Steenbakkers Schijndel/DE WIT JO9-1 (Trainer)
21 december Leon Gevers Schijndel/DE WIT 8 (zon) (Teamspeler)
23 december Guus Pennewaard Schijndel/DE WIT JO13-3 (Teamspeler)
23 december Pim Pennewaard Schijndel/DE WIT JO13-3 (Teamspeler)
23 december Mark Pijnenborg Schijndel/DE WIT JO9-3 (Trainer)
24 december Lukas van Alebeek Schijndel/DE WIT 10 (zon) (Teamspeler)
24 december Marin van den Oetelaar Schijndel/DE WIT JO17-4 (Teamspeler)
24 december Rob van Tartwijk Schijndel/DE WIT 7 (zon) (Teamspeler)
25 december Jens Kager Schijndel/DE WIT 10 (zon) (Teamspeler)
25 december Matz van Rozendaal
26 december Avicena Bekkers Schijndel/DE WIT MO20-1 (Teamspeler)
26 december Tom van Doornik Schijndel/DE WIT 6 (zon) (Teamspeler)
26 december Benjamin van Vught Schijndel/DE WIT JO17-4 (Teamspeler)
27 december Elly van Thiel
27 december Thim van Zandbeek Schijndel/DE WIT 5 (zon) (Teamspeler)
28 december Lenn van Delft Schijndel/DE WIT JO13-2JM (Teamspeler)
28 december Ad van Helvoort
29 december Suus van der Wielen Schijndel/DE WIT MO13-1 (Teamspeler)
30 december Marnix Pieters Schijndel/DE WIT JO10-2JM (Teamspeler)
30 december Lars Spierings Schijndel/DE WIT JO15-2JM (Teamspeler)
31 december Richard van Gils Schijndel/DE WIT 35+1 (Teamspeler)
Schijndel/DE WIT JO11-3JM (Trainer)
31 december Robert van Oorschot Schijndel/DE WIT 5 (zon) (Teamspeler)
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!