Verjaardagen

Verjaardagen

Datum Clublid Functie
19 mei Reda Gawargy Schijndel/DE WIT 6 (zon) (Teamspeler)
19 mei Rick Govaard Schijndel/DE WIT G1JM (Teamspeler)
21 mei Henry van Alebeek Schijndel/DE WIT 1 (zon) (Technische staf)
21 mei Paul van Rooijen Schijndel/DE WIT 35+1 (Teamspeler)
22 mei Jari Ebben Schijndel/DE WIT JO9-4 (Teamspeler)
22 mei Loet Kruissen Schijndel/DE WIT JO9-2 (Teamspeler)
24 mei Lucas van Engelen Schijndel/DE WIT 9 (zon) (Teamspeler)
24 mei Dennis Janssen Schijndel/DE WIT 35+1 (zon) (Teamspeler)
24 mei Jonathan Steenbakkers Schijndel/DE WIT JO15-1 (Teamspeler)
24 mei Christ van de Ven
24 mei Marjola de Visser
25 mei Pierre van Aarle Schijndel/DE WIT 35+1 (zon) (Teamspeler)
25 mei Eline Backus Schijndel/DE WIT VR2 (zon) (Teamspeler)
25 mei Daniq Toelen Schijndel/DE WIT JO11-2JM (Teamspeler)
25 mei Nettie van de Wijdeven
26 mei Menno Geerts Schijndel/DE WIT 4 (zon) (Teamspeler)
26 mei Jolein Meulenbroek
26 mei Tom Pelzers Schijndel/DE WIT JO15-3JM (Teamspeler)
26 mei Fleur Steenbakkers Schijndel/DE WIT MO19-1 (Teamspeler)
26 mei Sil Voets Schijndel/DE WIT JO9-4 (Teamspeler)
26 mei Daniek de Wit Schijndel/DE WIT VR1 (zon) (Teamspeler)
27 mei Arie van den Brand
27 mei Daan Onwezen Schijndel/DE WIT 2 (zon) (Teamspeler)
27 mei Glenn Pennings Schijndel/DE WIT 6 (zon) (Teamspeler)
27 mei Kelt Vermeer Schijndel/DE WIT 7 (zon) (Teamspeler)
28 mei Thijs Boer Schijndel/DE WIT 8 (zon) (Teamspeler)
28 mei Nils van Esdonk Schijndel/DE WIT JO15-2JM (Teamspeler)
28 mei Jirre Kreemer Schijndel/DE WIT 1 (zon) (Teamspeler)
29 mei Bart de Bruijn Schijndel/DE WIT JO15-1 (Teamspeler)
29 mei Peter van Delft
29 mei Thom Holthausen Schijndel/DE WIT O23-1 (Technische staf)
Schijndel/DE WIT 2 (zon) (Overige staf)
30 mei Roy van Heertum Schijndel/DE WIT 6 (zon) (Teamspeler)
31 mei John Cornelissen
31 mei Jade van de Middegaal Schijndel/DE WIT MO19-1 (Teamspeler)
31 mei Riley van den Oetelaar Schijndel/DE WIT JO17-4 (Teamspeler)
31 mei Ben den Otter
31 mei Wietze de Ruijter
31 mei Daan Schellekens Schijndel/DE WIT 3 (zon) (Teamspeler)
31 mei Job van de Wiel Schijndel/DE WIT JO11-3JM (Teamspeler)
1 juni Tom Duray Schijndel/DE WIT O23-1 (Teamspeler)
1 juni Peter van Esch
1 juni Patrick de Jong Schijndel/DE WIT 35+1 (zon) (Teamspeler)
2 juni Stefan Wilhart Schijndel/DE WIT 8 (zon) (Teamspeler)
3 juni Sacha Bissels Schijndel/DE WIT JO13-2JM (Teamspeler)
3 juni Geert van Gaal Schijndel/DE WIT VR1 (zon) (Technische staf)
3 juni Max van Hout Schijndel/DE WIT JO19-2 (Teamspeler)
3 juni Quinn Lievens Schijndel/DE WIT JO8-5JM (Teamspeler)
3 juni Henok Meareg Kidane Schijndel/DE WIT JO10-3JM (Teamspeler)
3 juni Milan Pijnenborg Schijndel/DE WIT JO8-2 (Teamspeler)
3 juni Bent van Raaij Schijndel/DE WIT JO17-1 (Teamspeler)
3 juni Lenn Vervoort Schijndel/DE WIT JO13-2JM (Teamspeler)
4 juni D'leh Gerritsen Schijndel/DE WIT JO9-1 (Teamspeler)
4 juni Menno de Vroomen
5 juni Meike van den Brand
6 juni Jannes van Giersbergen Schijndel/DE WIT JO17-1 (Teamspeler)
6 juni Jarno van den Meerendonk Schijndel/DE WIT JO19-2 (Teamspeler)
6 juni Joris Speeks Schijndel/DE WIT JO19-1 (Teamspeler)
7 juni Joni van de Middegaal Schijndel/DE WIT VR2 (zon) (Teamspeler)
7 juni Tim vd Ven Schijndel/DE WIT 6 (zon) (Teamspeler)
7 juni Joey Vervoort
7 juni Tim van de Wijdeven Schijndel/DE WIT JO15-3JM (Teamspeler)
8 juni Jesse Gevers Schijndel/DE WIT JO17-4 (Teamspeler)
9 juni Bas Kaspers Schijndel/DE WIT 35+1 (Teamspeler)
Schijndel/DE WIT JO10-1 (Technische staf)
Schijndel/DE WIT JO10-1 (Overige staf)
Schijndel/DE WIT 35+1 (Overige staf)
9 juni Viggo van Liempd Schijndel/DE WIT JO17-2 (Teamspeler)
10 juni Cas van der Bruggen Schijndel/DE WIT JO19-3JM (Teamspeler)
10 juni Mike van de Kruissen Schijndel/DE WIT JO9-2 (Overige staf)
10 juni Nayomi Meareg
10 juni Maurice Velema Schijndel/DE WIT 9 (zon) (Teamspeler)
11 juni Erik Kastelijn Schijndel/DE WIT 2 (zon) (Technische staf)
Schijndel/DE WIT 11 (zon) (Technische staf)
Schijndel/DE WIT O23-1 (Overige staf)
11 juni Thijn Vorstenbosch Schijndel/DE WIT JO19-3JM (Teamspeler)
12 juni Rowan Meister Schijndel/DE WIT 2 (zon) (Teamspeler)
12 juni Jasper Smit Schijndel/DE WIT JO17-4 (Teamspeler)
13 juni Jan Bolwerk
13 juni Marwan El Btioui
13 juni Vera van Grinsven Schijndel/DE WIT VR1 (zon) (Teamspeler)
13 juni Sil Pelzers Schijndel/DE WIT JO11-2JM (Teamspeler)
14 juni Leroy Broks Schijndel/DE WIT 5 (zon) (Teamspeler)
15 juni Roland van den Brand
15 juni Donna Giezen Schijndel/DE WIT MO10-1 (Teamspeler)
15 juni Frank van Hout Schijndel/DE WIT 5 (zon) (Teamspeler)
15 juni Juul Schakenraad Schijndel/DE WIT 7 (zon) (Teamspeler)
15 juni Ryan Ward Schijndel/DE WIT JO17-4 (Teamspeler)
16 juni Siem van Heertum Schijndel/DE WIT 10 (zon) (Teamspeler)
16 juni Rens van den Hurk Schijndel/DE WIT O23-1 (Teamspeler)
16 juni Rik van der Meijden Schijndel/DE WIT 5 (zon) (Teamspeler)
17 juni Jan van Boxtel Schijndel/DE WIT JO13-2JM (Teamspeler)
17 juni Sanne Fransen-Ketelaars Schijndel/DE WIT VR30+1 (zon) (Teamspeler)
17 juni Boy Huijberts
17 juni Eelco Lucius Schijndel/DE WIT JO19-1 (Teamspeler)
18 juni Peter Cromsigt
18 juni Daan van der Heijden Schijndel/DE WIT 5 (zon) (Teamspeler)
18 juni Bas van Iwaarden Schijndel/DE WIT JO15-3JM (Teamspeler)
18 juni Siem Kroon Schijndel/DE WIT JO13-2JM (Teamspeler)
18 juni Reno van Venrooij Schijndel/DE WIT JO17-2 (Teamspeler)
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!