Cookie beleid Schijndel/DE WIT

De website van Schijndel/DE WIT is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Verjaardagen

Verjaardagen

Datum Clublid Functie
30 mei Roy van Heertum Schijndel/DE WIT 7 (zon) (Teamspeler)
31 mei John Cornelissen
31 mei Jade van de Middegaal Schijndel/DE WIT VR2 (zon) (Teamspeler)
31 mei Ben den Otter
31 mei Wietze de Ruijter Schijndel/DE WIT JO8-3 (Teamspeler)
31 mei Daan Schellekens Schijndel/DE WIT 3 (zon) (Teamspeler)
31 mei Job van de Wiel Schijndel/DE WIT JO13-1 (Teamspeler)
1 juni Peter van Esch Schijndel/DE WIT 1 (zon) (Overige staf)
1 juni Wesley Ingenbleek Schijndel/DE WIT 7 (zon) (Teamspeler)
1 juni Patrick de Jong Schijndel/DE WIT 35+1 (zon) (Teamspeler)
2 juni Quinn van Doornmalen Schijndel/DE WIT JO8-2 (Teamspeler)
2 juni Stefan Wilhart Schijndel/DE WIT 7 (zon) (Teamspeler)
3 juni Sacha Bissels Schijndel/DE WIT JO13-1 (Teamspeler)
3 juni Geert van Gaal Schijndel/DE WIT VR1 (zon) (Technische staf)
3 juni Quinn Lievens Schijndel/DE WIT JO11-6 (Teamspeler)
3 juni Henok Meareg Kidane Schijndel/DE WIT JO13-4 (Teamspeler)
3 juni Milan Pijnenborg Schijndel/DE WIT JO11-4JM (Teamspeler)
3 juni Bent van Raaij Schijndel/DE WIT JO19-2JM (Teamspeler)
Schijndel/DE WIT JO19-1 (Teamspeler)
3 juni Lenn Vervoort Schijndel/DE WIT JO15-2JM (Teamspeler)
4 juni D'leh Gerritsen Schijndel/DE WIT JO11-3JM (Teamspeler)
4 juni Ric Onwezen Schijndel/DE WIT 4 (zon) (Technische staf)
4 juni Menno de Vroomen
6 juni Jannes van Giersbergen Schijndel/DE WIT JO19-1 (Teamspeler)
6 juni Joris Speeks Schijndel/DE WIT O23-1 (Teamspeler)
Schijndel/DE WIT 1 (zon) (Teamspeler)
7 juni Fen Daams
7 juni Joni van de Middegaal Schijndel/DE WIT VR2 (zon) (Teamspeler)
Schijndel/DE WIT VR18+1 (zon) (Teamspeler)
7 juni Tim vd Ven Schijndel/DE WIT 3 (zon) (Teamspeler)
7 juni Tim van de Wijdeven Schijndel/DE WIT JO17-3 (Teamspeler)
9 juni Bas Kaspers Schijndel/DE WIT MO15-1 (Trainer)
Schijndel/DE WIT 35+1 (Teamspeler)
Schijndel/DE WIT 35+1 (Overige staf)
9 juni Viggo van Liempd Schijndel/DE WIT JO19-2JM (Teamspeler)
9 juni Sem van der Velden Schijndel/DE WIT VR2 (zon) (Teamspeler)
Schijndel/DE WIT VR18+1 (zon) (Teamspeler)
10 juni Cas van der Bruggen Schijndel/DE WIT 11 (zon) (Teamspeler)
10 juni Mike van de Kruissen
10 juni Maurice Velema Schijndel/DE WIT 8 (zon) (Teamspeler)
11 juni Erik Kastelijn Schijndel/DE WIT 2 (zon) (Technische staf)
12 juni Rowan Meister Schijndel/DE WIT 2 (zon) (Teamspeler)
13 juni Jan Bolwerk
13 juni Marwan El Btioui Schijndel/DE WIT JO8-1 (Teamspeler)
13 juni Vera van Grinsven Schijndel/DE WIT VR1 (zon) (Keeper)
Schijndel/DE WIT MO15-1 (Technische staf)
13 juni Sil Pelzers Schijndel/DE WIT JO13-2JM (Teamspeler)
14 juni Leroy Broks Schijndel/DE WIT 4 (zon) (Teamspeler)
15 juni Roland van den Brand
15 juni Frank van Hout Schijndel/DE WIT 4 (zon) (Teamspeler)
15 juni Juul Schakenraad Schijndel/DE WIT 6 (zon) (Teamspeler)
15 juni Ryan Ward Schijndel/DE WIT JO19-3 (Teamspeler)
16 juni Justin Hövelmann Schijndel/DE WIT 9 (zon) (Teamspeler)
16 juni Rens van den Hurk Schijndel/DE WIT O23-1 (Teamspeler)
16 juni Rik van der Meijden Schijndel/DE WIT 4 (zon) (Teamspeler)
17 juni Jan van Boxtel Schijndel/DE WIT JO15-2JM (Teamspeler)
17 juni Boy Huijberts
17 juni Eelco Lucius Schijndel/DE WIT O23-1 (Teamspeler)
Schijndel/DE WIT 1 (zon) (Teamspeler)
18 juni Peter Cromsigt
18 juni Daan van der Heijden Schijndel/DE WIT 4 (zon) (Teamspeler)
18 juni Bas van Iwaarden Schijndel/DE WIT JO17-2 (Teamspeler)
18 juni Siem Kroon Schijndel/DE WIT JO15-2JM (Teamspeler)
18 juni Aldana Russom Schijndel/DE WIT MO8-2 (Teamspeler)
18 juni Reno van Venrooij Schijndel/DE WIT JO19-2JM (Teamspeler)
19 juni Luna Bekkers Schijndel/DE WIT VR2 (zon) (Teamspeler)
Schijndel/DE WIT VR18+1 (zon) (Teamspeler)
19 juni Thomas Kastelijn Schijndel/DE WIT 1 (zon) (Teamspeler)
19 juni Daan Kremers Schijndel/DE WIT O23-2 (Teamspeler)
20 juni Maureen Bats Schijndel/DE WIT JO11-1JM (Teamspeler)
20 juni Rosa Mettler Schijndel/DE WIT JO11-3JM (Teamspeler)
20 juni Jasper Schellekens Schijndel/DE WIT JO17-2 (Teamspeler)
21 juni Stijn van Bers Schijndel/DE WIT JO17-1 (Teamspeler)
21 juni Mees Heessels Schijndel/DE WIT JO8-4 (Teamspeler)
21 juni Theo den Hoed
21 juni Marc Onwezen Schijndel/DE WIT 4 (zon) (Teamspeler)
21 juni Dirk van Roosmalen Schijndel/DE WIT 5 (zon) (Teamspeler)
22 juni Jochem van Liempd Schijndel/DE WIT 9 (zon) (Teamspeler)
Schijndel/DE WIT JO19-2JM (Technische staf)
22 juni Cees van Raaij
23 juni Guus van Boxmeer Schijndel/DE WIT JO11-7 (Teamspeler)
23 juni Angela Konings
23 juni Jan Roozendaal
23 juni Jesper Thijs Schijndel/DE WIT JO11-2JM (Teamspeler)
24 juni Vannity Bolwerk Schijndel/DE WIT VR1 (zon) (Teamspeler)
Schijndel/DE WIT JO13-1 (Trainer)
Schijndel/DE WIT JO13-1 (Overige staf)
24 juni Jesse Langenhuijsen Schijndel/DE WIT JO19-1 (Teamspeler)
24 juni Teun de Vroomen Schijndel/DE WIT O23-1 (Teamspeler)
Schijndel/DE WIT O23-2 (Teamspeler)
25 juni Robbie Hoogzaad Schijndel/DE WIT 35+1 (zon) (Teamspeler)
25 juni Beau Kremers Schijndel/DE WIT JO15-1 (Teamspeler)
25 juni Mila Romano Schijndel/DE WIT MO8-1 (Teamspeler)
25 juni Ravi van Zoggel Schijndel/DE WIT JO8-1 (Teamspeler)
26 juni Pedro Amaral Schijndel/DE WIT G1JM (Teamspeler)
26 juni Lynn Duinkerken Schijndel/DE WIT MO15-1 (Teamspeler)
27 juni Jitze van den Broek Schijndel/DE WIT JO15-1 (Teamspeler)
27 juni Hans Brus
27 juni Denise van Oostenbrugge Schijndel/DE WIT G2JM (Teamspeler)
27 juni Anouk Vermeer Schijndel/DE WIT VR2 (zon) (Teamspeler)
28 juni Xavi van Alebeek Schijndel/DE WIT JO8-1 (Teamspeler)
28 juni Cindy Ambrose Schijndel/DE WIT JO13-3 (Technische staf)
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!